Marek Saj

lekarz dentysta, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku 2007

Michał Najman

lekarz dentysta, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu 2006

Małgorzata Romańczuk

lekarz stomatolog, absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku 2002

Beata Gawrońska

lekarz stomatolog, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku 1992

 

Oliver Szabo

lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku 2021

Joanna Linkiewicz

lekarz dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie 2005

Klaudia Barańska

Hignienistka – wizyty w piątek

Paulina Kwiatkowska

Hignienistka – wizyty we wtorek

WITAJCIE W

RumiaDent

Witamy w centrum stomatologicznym RumiaDent - miejscu, które od wielu lat było wielkim marzeniem dwóch zaprzyjaźnionych i współpracujących ze sobą lekarzy dentystów: Marka Saj oraz Michała Najmana.

IMG_2811

Miejsce, które powstało dzięki ich determinacji, wizji, pasji i doświadczeniu oraz dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu bliskich im osób. Cel który im przyświecał to stworzyć nowoczesne, doskonale wyposażone centrum stomatologiczne, w którym strarannie przemyślany, przyjazny wystrój pozwoli pacjentom poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

IMG_2720

Rumia miasto pełne zieleni, z urokliwą rzeką oraz bliskością morza stała się inspiracją i motywem przewodnim tego centrum.Dlatego też w gabinetach poczuć się można jak w rumskim lesie, a w poczekalni można podziwiać artystyczną mapę całej okolicy.W centrum nie brak też wygodnych kanap, telewizora oraz filiżanki kawy.Można też pośmiać się z przemyconych na ścianę dowcipów o dentystach.Wszystko po to by z przyjemnością tu przebywać i z chęcią do nas wracać.

IMG_2779

Najważniejsze jednak w naszym centrum to profesjonalizm, doświadczenie oraz podejście do pacjenta całego pracującego tu personelu.

Zapewniamy naszym pacjentom możliwość kompleksowego leczenia począwszy od zabiegów profilaktycznych, na protetycznych i implantologicznych kończąc.Posiadamy nowoczesny aparat Roentgenowski dla precyzyjnej diagnostyki i kontroli leczenia.

Jesteśmy świadomi, że w dobie kryzysu gospodarczego kompleksowe leczenie stomatologiczne może być dużym obciążeniem, dlatego też nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z rozłożenia płatności na MediRaty.

IMG_2823

Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo zainstalowaliśmy nowoczesny i zgodny z najnowszymi wymogami aktywny system wentylacyjny, lampy UV oraz ozonator.